News from Media Partner TradeMaster.UA
За рік Україна збільшила експорт молока у 2 рази
За попередній місяць кількість поставок молока з України збільшилось в 4,1 рази. Імпорт теж виріс – у 2,2 рази. Про це повідомляє TradeMaster.UA посилаючись на УкрАгроКонсалт.
Найбільшим імпортером молока від українських виробників стала Лівія, яка закуповує близько 0,9 млн доларів тонн продукту. Також, повідомляється, що з січня по травень минулого року імпорт був у 2 рази меншим.
Українське морозиво з відзнакою пройшло тестування на якість
ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» досліджувало якість морозива від українських виробників на предмет фізико-хімічної, мікробіологічної, молекулярно-генетичної і органолептичної відповідності. Про це повідомляє TradeMaster.UA посилаючись на прес-центр Держпродпотребслужби.
Раніше виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов стверджував, що виробництво морозива в Україні контролюється неналежно. Але результати лабораторних досліджень показали, що вся продукція, передана для тестувань Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» відповідає стандартам, які вказані в нормативних актах.
За перший квартал 2018 року український рітейл-оборот виріс більш ніж на 6%
У Державній службі статистики України повідомили, що оборот роздрібної торгівлі в Україні за перші чотири місяці поточного року піднявся на 6,1%. Передає TradeMaster.UA посилаючись на прес-центр Держстату.
Найбільше зростання спостерігається в Полтавській, Луганській, Сумській, Донецькій та Вінницькій областях. Тільки за один місяць (травень) оборот рітейлу виріс майже на 3%, а в травні минулого року він був на 5,2% меншим.
Українські аграрії зібрали перший зерновий мільйон
Виробники зернових культур вже зібрали і перемололи більше 1 мільйона тонн новоурожайного зерна з посівної площі в 349 тисяч гектарів. Про це повідомляє TradeMaster.UA посилаючись на прес-службу Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Так, озимої пшениці зібрано 211 тисяч тонн, гороху – 13 тисяч тонн, озимого ячменю – 877 тисяч. У процесі збору озимий ріпак. Варто зазначити, що внутрішнє споживання зернових культур становить одну п’яту частину врожаю.